Program operational regional 

Group Classes


Activities for adults

.
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
8 AM

 

Interval Training (60')
dragos ivan
Tuesday
08:00

 

TRX Functional (60')
iulia popa
Thursday
08:00

 

 

 

8:30 AM

 

 

 

 

 

Yoga (75')
jani costache
Saturday
08:30

 

9 AM
Pilates (60')
alexandru rosu
Monday
09:00
Body Workout (60')
alexandru rosu
Tuesday
09:00
Zumba (60')
cristina hagiescu
Wednesday
09:00
Yogalates (60')
marga balan
Thursday
09:00
Body Shape (60')
vlad bucsa
Friday
09:00

 

Power Stretching (60')
alexandru rosu
Sunday
09:00
9:30 AM

 

 

AQUA (60')
marius moraru
Wednesday
09:30

 

 

 

 

10 AM
Yoga (60')
jani costache
Monday
10:00
AQUA (60')
marius moraru
Monday
10:00
Kick Box (60')
nicolae stoian
Monday
10:00
Pilates (60')
marga balan
Tuesday
10:00
TRX FLOW (60')
vlad bucsa
Wednesday
10:00
A.B.S. (60')
iulia popa
Thursday
10:00
Aqua (60')
dumitru butilca
Friday
10:00
Yoga (60')
jani costache
Friday
10:00
Butt and Abs (60')
costin bucura
Saturday
10:00
BODY WORKOUT (60')
alexandru rosu
Sunday
10:00
Aqua (60')
jani costache
Sunday
10:00
11 AM
Body Workout (60')
costin bucura
Monday
11:00
Body Shape (60')
dumitru butilca
Tuesday
11:00
Lower body (60')
costin bucura
Wednesday
11:00
Yoga (60')
irene zaarour
Thursday
11:00
Interval Kick Boxing
costin bucura
Friday
11:00
Strength (60')
costin bucura
Saturday
11:00
YOGA (90')
jani costache
Sunday
11:00
12 PM

 

 

 

 

 

Pilates (60')
marga balan
Saturday
12:00

 

5 PM

 

Bosu Postural (60')
marga balan
Tuesday
17:00

 

 

 

 

 

6 PM
YOGA (60')
irene zaarour
Monday
18:00
A.B.S. (60')
iulia popa
Monday
18:00
The Flow (60')
dumitru butilca
Tuesday
18:00
Yoga for the Spine (60')
jani costache
Wednesday
18:00
TRX Functional (60')
dumitru butilca
Wednesday
18:00
A.B.S. (60')
iulia popa
Thursday
18:00
TRX Fit (60')
marius moraru
Friday
18:00

 

 

7 PM
TRX Functional (60')
dumitru butilca
Monday
19:00
Strength (60')
costin bucura
Tuesday
19:00
Body Shape (60')
alexandru rosu
Wednesday
19:00
Interval Kick Boxing (60')
costin bucura
Thursday
19:00
Body Shape (60')
marius moraru
Friday
19:00

 

 

8 PM
Zumba Step (60')
cristina hagiescu
Monday
20:00
Butt and Abs (60')
costin bucura
Tuesday
20:00
Stretching (60')
alexandru rosu
Wednesday
20:00
Zumba (60')
cristina hagiescu
Wednesday
20:00
Pilates (60')
marga balan
Thursday
20:00
Bosu (60')
costin bucura
Thursday
20:00

 

 

 

Aerobics

.
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
9 AM

 

 

ZUMBA (60')
cristina hagiescu
Wednesday
09:00
YOGALATES (60')
marga balan
Thursday
09:00
POWER BANDS (60')
vlad bucsa
Friday
09:00

 

 

9:30 AM

 

 

AQUA GYM (60')
marius moraru
Wednesday
09:30

 

 

 

 

10 AM

 

STRETCHING (60')
iulia popa
Tuesday
10:00
TRX FLOW (60')
dumitru butilca
Wednesday
10:00

 

YOGA (60')
jani costache
Friday
10:00

 

 

11 AM

 

POWER BANDS (60')
vlad bucsa
Tuesday
11:00
BUTT AND ABS (60')
costin bucura
Wednesday
11:00
ASHTANGA YOGA (60')
Thursday
11:00
ASHTANGA YOGA (60')
Thursday
11:00
KICKBOX (60')
costin bucura
Friday
11:00

 

 

6 PM

 

TRIPOZITIONAL (60')
alexandru rosu
Tuesday
18:00
TABATA & ABS (60')
iulia popa
Tuesday
18:00
YOGA FOR THE SPINE (60')
jani costache
Wednesday
18:00
TRX (60')
dumitru butilca
Wednesday
18:00
A.B.S (60')
iulia popa
Thursday
18:00
POWER BANDS (60')
marius moraru
Friday
18:00

 

 

7 PM

 

BUTT & ABS (60')
costin bucura
Tuesday
19:00
POWER BANDS (60')
vlad bucsa
Wednesday
19:00
KICKBOX (60')
costin bucura
Thursday
19:00
TRX (60')
marius moraru
Friday
19:00

 

 

8 PM

 

PILATES (60')
alexandru rosu
Tuesday
20:00
BOSU WORKOUT (60')
costin bucura
Tuesday
20:00
ZUMBAS (60')
cristina hagiescu
Wednesday
20:00
PILATES (60')
marga balan
Thursday
20:00
BUTT AND ABS (60')
costin bucura
Thursday
20:00

 

 

 

.
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
8 AM

 

Cycling Interval (60')
marius moraru
Tuesday
08:00

 

 

 

 

 

10:30 AM

 

 

Cycling Interval (60')
alex ciocan
Wednesday
10:30

 

 

 

 

7 PM

 

Cycling Interval (60')
alex ciocan
Tuesday
19:00
Cycling Interval (60')
marius moraru
Wednesday
19:00
Cycling Interval (60')
erwah al nablsi
Thursday
19:00

 

 

 

Activities for children

Aerobics

.
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
10 AM

 

 

 

 

 

Athletic Kids (5-12 years) (60')
marius moraru
Saturday
10:00

 

11 AM

 

 

 

 

 

TRAMPOLINE FUN (12-16 years) (60')
marius moraru
Saturday
11:00

 

5 PM
ZUMBA (5-12 years) (60')
cristina hagiescu
Monday
17:00

 

YOGA (5-12 years) (60')
jani costache
Wednesday
17:00

 

 

 

 

7 PM
ZUMBA (12-16 years) (60')
cristina hagiescu
Monday
19:00

 

YOGA (12-16 years) (60')
jani costache
Wednesday
19:00

 

 

 

 

Partners

Partners

Investim în viitorul tău ! Proiect selectat în cadrul Programului Operaţional Regional şi cofinanţat de Uniunea Europeană prin Fondul European pentru Dezvoltare Regională.
Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro Conţinutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României